Nebojte se draka nic a vyražte k lesu vstříc ...

Výsledky závodu

Krátká trať ženy
Pořadí Jméno Věk Start Cíl Čas běhu Koefi-cient Penali-zace Výsledný čas
1 Matoušková Karolína 13 0:23:00 0:55:05 0:32:05 1   0:32:05
2 Loudová Monika 14 0:23:00 0:55:05 0:32:05 1   0:32:05
3 Rytinová Kateřina 12 0:04:00 0:43:10 0:39:10 1   0:39:10
4 Přenosilová Vendula 12 0:03:00 0:43:10 0:40:10 1   0:40:10
5 Kratochvílová Jana 12 0:02:00 0:43:10 0:41:10 1   0:41:10
6 Rytinová Karolína 9 0:01:00 0:43:00 0:42:00 1   0:42:00
7 Masarovičová Adriana 14 0:21:00 1:06:55 0:45:55 1   0:45:55
8 Nosálová Agáta 14 0:21:00 1:06:55 0:45:55 1   0:45:55
9 Mašková Anna 14 0:13:00 0:40:50 0:27:50 1 0:20 0:47:50
10 Petrásková Karolína 14 0:13:00 0:40:50 0:27:50 1 0:20 0:47:50
11 Lahodová Eliška 14 0:19:00 1:15:18 0:56:18 1   0:56:18
12 Kůsová Eva 10 0:10:00 1:06:45 0:56:45 1   0:56:45
13 Jančová Johana 8 0:10:00 1:06:45 0:56:45 1   0:56:45
14 Fialová Klára 11 0:10:00 1:06:45 0:56:45 1   0:56:45
15 Lahodová Tereza 12 0:12:00 1:15:15 1:03:15 1   1:03:15
16 Matoušková Kateřina 11 0:11:00 0:59:09 0:48:09 1 0:20 1:08:09
17 Horynová Barbora 11 0:11:00 0:59:09 0:48:09 1 0:20 1:08:09
18 Jirovská Martina 39 0:08:00 1:01:59 0:53:59 0,917 0:20 1:09:30
19 Andrlová Kateřina 14 0:14:00 1:05:32 0:51:32 1 0:20 1:11:32
20 Grossová Tereza 14 0:14:00 1:05:32 0:51:32 1 0:20 1:11:32
21 Procházková Adéla 12 0:18:00 1:39:11 1:21:11 1   1:21:11
22 Grossová Barbora 11 0:18:00 1:39:11 1:21:11 1   1:21:11
23 Adamová Nela 9 0:30:00 0:55:33 0:25:33 1 3:30 3:55:33
24 Pospíšilová Anežka     DNF        
 
Krátká trať muži
 
Pořadí Jméno Věk Start Cíl Čas
 běhu
Koefi-
cient
Pena-
lizace
Výsledný
 čas
1 Král
 Antonín
9 0:17:00 0:53:13 0:36:13 1   0:36:13
2 Flieger
 Miroslav
12 0:15:00 0:53:25 0:38:25 1   0:38:25
3 Mašín
 Ondřej
12 0:16:00 0:43:20 0:27:20 1 0:20 0:47:25
4 Mašek Jan 12 0:13:00 0:40:50 0:27:50 1 0:20 0:47:50
5 Kratochvíl
 Jan
10 0:20:00 1:08:55 0:48:55 1   0:48:55
6 Louda
 Matěj
10 0:20:00 1:08.55 0:48:55 1   0:48:55
7 Mejstřík
 Vojtěch
10 0:17:00 0:53:13 0:36:13 1 0:20 0:56:13
8 Filip
 Nedvěd
11 0:10:00 1:06:45 0:56:45 1   0:56:45
9 Král
 Matěj
12 0:07:00 0:45:35 0:38:35 1 0:20 0:58:35
10 Slavíček
 Vít
7 0:05:00 0:54:50 0:49:50 1 0:20 1:09:50
11 Nedvěd
 Michal
12 0:06:00 0:58:35 0:52:35 1 0:20 1:12:35
12 Jirovský
 Michal
11 0:08:00 1:01:59 0:53:59 1 0:20 1:13:59
13 Novotný
 Šimon
9 0:29:00 1:53:20 1:24:20 1 0:20 1:44:20
 
 
RD (rodinná) do 6 let
Pořadí Jméno Věk Start Cíl Čas běhu Koefi-cient Penali-zace Výsledný čas
1 Králová  Zuzana 5 0:20:00 0:53:05 0:33:05     0:33:05
2   Král
 Jiří
6 0:21:00 0:57:00 0:36:00     0:36:00
3 Husová
 Anna
1 0:16:00 1:00:15 0:44:15     0:44:15
4 Slavíčková
 Marie
5 0:04:00 0:48:42 0:44:42     0:44:42
5  Michal
 Ondřej
3 0:08:00 0:55:40 0:47:40     0:47:40
6 Pinc
 Michael
1 0:08:00 0:55:40 0:47:40     0:47:40
7 Přenosil
 Marek
2 0:13:00 1:02:00 0:49:00     0:49:00
8   Vitoň
 Jiří
4 0:02:00 0:54:02 0:52:02     0:52:02
9  Zvejška
 Karel
1 0:55:00 1:52:45 0:57:45     0:57:45
10 Kardová
Lucie
2 0:22:00 1:20:25 0:58:25     0:59:25
11  Syrová
 Alice
1 0:13:00 1:12:19 0:59:19     0:59:19
12 Šiler
 Štěpán
4 0:14:00 0:55:20 0:41:20   0:20 1:01:20
13 Procháyka Stanislav 5 0:12:00 1:14:32 1:02:32     1:02:32
14  Jirovská
 Adélka
4 0:12:00 1:14:32 1:02:32     1:02:32
15  Strnadová Viktorie 3 0:12:00 1:14:32 1:02:32     1:02:32
16   Hudek
 Josef
2 0:12:00 1:14:32 1:02:32     1:02:32
17 Zahradníková Viktorka 4 0:15:00 0:58:05 0:43:05   0:20 1:03:05
18  Mucha
 Matěj
5 0:07:00 0:48:35 0:41:35   0:40 1:21:35
19 Mašín
 Antonín
1 0:00:00 1:29:00 1:29:00     1:29:00
20 Šachlová
 Alžběta
4 0:05:00 0:44:30 0:39:30   1:00:00 1:39:30
21 Salačová
 Gabriela
2 0:17:00 2:15:25 1:55:25     1:55:25
22  B. B.
 
6 0:09:00 0:58:05 0:49:05   1:20 2:09:05
23  Komberec
 Jiří
5   DNF        
24 Komberec
 Ema
4   DNF        


RD (rodinná) nad 6 let

Pořadí Jméno Věk Start Cíl Čas běhu Koefi-
cient
Penali-
zace
Výsledný
 čas
1  Andrle
 Štěpán
8 0:18:00 0:47:43 0:29:43     0:29:43
2 Drahotová
 Ivana
8 0:19:00 0:56:50 0:37:50     0:37:50
3 Táborská
 Marie
64 0:01:00 0:45:15 0:44:15     0:44:15
4 Poskočil
 Jan
9 0:09:00 0:58:05 0:49:05     0:49:05
5 Kaiserová
 Lucie
7 0:08:00 0:53:15 0:50:15     0:50:15
6 Šachl
 Vojtěch
8 0:06:00 0:44:15 0:38:15   1:00 1:38:15
7 Šimůnek
 Vít
7   DNF        

 

 

Jan Menčík © 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode